| Ionică a întrebat:

Dupa voi, cum a fost arbitrajul din Campionatul Mondial de Fotbal 2010?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Bun pana in faza grupelor. Mizerabil in semifinala (Viktor Kassai?!?!) si in finala (dupa o greseala de arbitraj s-a dat golul Spaniei). Dupa parerea mea, Ravshan Irmatov trebuia sa arbitreze finala... da' deh, nu e englez, nu are pile (probabil)

| arysa a răspuns:

Prea indulgent in finala pentru ca la faza cu faultul cu piciorul trebuia dat din prima cartonas rosu(erau la o finala mondiala sau razboi?) si la o alta faza cand Robben a dat la poarta desi nu avea voie trebuia sa-i mai dea un cartonas galben-rosu pentru ca mai avea un galben si l-iertat. a mai fost si faza cand iniesta l-a impins pe un jucator olandez dar se pare ca nu a vazut faza asta.

| ELD a răspuns:

Desi sunt fatalaughing) [Huua!] laughing) prea tolerant x( love struck dar totusi a castigat cine trebuia oh go on

| trabardie a răspuns:

De nota 7

| nekane a răspuns:

La un moment dat am crezut ca arbitrul favorizeaza echipa Spaniei. Apoi m-am razgandit:era derutat si nu prea stia ce face.