| Doarunaltutilizator a întrebat:

E ceva ciudat daca nu îmi amintesc nimic din ce mi s-a întâmplat în perioada de la 4-6 ani? Am așa niste amintiri vagi.

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Poate doar un eveniment ieşit din cotidian e posibil să nu îl uiţi, în rest e normal să nu mai şti.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este perioada când încep să se formeze, înregistreze amintirile. Așa este normal.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nimeni nu are amintiri prea complexe din perioada aia. Abia înțelegeam ce se întâmplă cu noi laughing

| Gabitu_Gabi_2000 a răspuns:

Nu,e complet normal.