| Dove a întrebat:

E ceva rusinos pentru un baiat daca mai ii dau lacrimile la unele filme? M-am uitat aseara pe HBO la filmul Me and Marley si in ultimul sfert de ora am plans continu pana la sfarsit.Si cand a murit King Kong, cainele lui Will Smith din I am Legend si altele...

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Sincer mie nu mi se pare rusinos.

E ok.

si mi se pare chiar sweet ca un baiat sa fie mai sensibilhappy

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

E rusinos sa fii in preajma unei fete si sa faci asa.incearca sa iti controlezi emotiile.succes.big grin

| Narfundo a răspuns:

Eu am plans de 3 ori la filmu Click trecand prin viata".

| JustMe a răspuns:

Mie nu mi se pare rusinos, adica si baietii au sentimente totusi(cred).
App, si eu am plans la Me and Marleysad

| Gabitza a răspuns:

Hey... baietii.la fel ca si fetele au parte de momente in care sensibiliatea isi spune cuvantul.deci. nu e rusinos! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu il comentai pe justin bieberstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plangi la un film?!
Fi serios, daca moare cineva din familie ce faci? Te sinucizi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai deci nu imi vine sa cred, si eu m-am uitat la filmu ala acum vreo 3 zile si eu am planslaughing