| SpoiledBrat a întrebat:

E normal ca bărbat sa dormi fara pijamale?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Am dormit milenii fără, de ce nu ar fi normal? Important e fii tu confortabil.
Cheers

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal. Dormi asa cum te simti bine. Fiecare cu obiceiurile lui.

| MarianWLF a răspuns:

E normal, vara in costumul lui adam, daca poti si iarna e bine de tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și cu și fără e la fel de normal.

| dullcat a răspuns:

Normal si igienic este ca orice om sa doarma cu pijamale.Si patul va supravietui mai mult daca procedezi asa, pentru ca va fi protejat atat de lenjeria de pat cat si de hainele tale care vor opri transpiratia eliberata in timpul noptii, plus alte lucruri frumi (not).

| LoveSleep a răspuns:

Cuvantul barbat si pijamale nu merg in aceeasi fraza oricum, deci da.

| mODIN a răspuns:

Cred ca de 10 ani nu am mai dormit in pijamale