| AndrewMarc666 a întrebat:

E ok daca ești gamer si te uiți la anime-uri si îți plac chestiile horror...și ești la seminarul teologic ortodox, e bine? ...sau e rău? _?

6 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Educatia religioasa este vinovata pentru aceste gusturi.

| RobertMoon a răspuns:

Nu este rău ce faci, dar cel mai corect este sa privești și să asculți ce zice profesorul măcar așa din respect pentru că își răcește gura degeaba.

| blairelovesmusic a răspuns:

E bine.

| SociopatuI a răspuns:

Oricum esti pe drumul gresit inca de cand ai ales sa te faci popa. Restul lucrurilor pe care le faci nu mai conteaza oricum.

| Iunicu a răspuns:

Te pregătești să devii duhovnic și tu cauți duhovnic pe net?
Omule e rău, dar e rău că ți-ai ales o meserie nepotrivită.

| Shaniu a răspuns:

Salut, am intalnit multi baieti care sunt la seminar si aveau comportament mult mai neortodox ( se drogau, mergeau la prostituate, faceau lupte, se injurau etc etc ), nu e nicio problema in ce faci