| Kiara a întrebat:

Eloo all.In joku'l ourworld exista un alt code pentru. flow in afara de test-mode 42 si cryptobiologist? am peste lvl 40 si tot 70 flow imi da...nu ar trebui sa-mi deaie peste 100? Va rog raspundeti.Si daca mai e un code va rog frumos spuneti-mil.Va pup Deea:X:*

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Maximul de flow pe care il primesti la test-mode 42 este de 100.

4 răspunsuri:
| BabalGam a răspuns:

De la test-mode 42 si cryptobiologist primesti numai 70 de flow-uri niciodata la nimeni nu a dat mai mult. aaaa si nu mai este nici un cod de flow-uri. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si alete coduri precum ar fi I just bought a wishing star

| Heny42 a răspuns:

Eu nu am primit 70 numai 10