| AnaliaDeepika a întrebat:

Era un site de modificat poze, sa le rotez, sa le schimb culoarea, in culori super, erau pe partea stanga si eu trebuia sa aleg.Cum se numeste site-ul oare? Ofer funda, ma jur.

1 răspuns:
| perenasop a răspuns:

Cred ca ii spunea www.mywebface.com dar acum s-a modificat ceva si trebuie sa iti faci cont si daca iti faci acolo sus la internet o sa itit apara un toolbar in plus cu mywebface.Si acum nu iti mai apare in stanga ca in dreapta.

Sper ca te-am putut ajuta:)!
Pa