| andrei a întrebat:

Erau niste desene pe cartoon network cu un barbat blond si gras si unu slab care aveau un robot urias si in loc de cap aveau o masina rosie...si tot niste extraterestri verzi (tip caracatita) vroiai sa ia robotul...

Stiti cum se numeau desenele?

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Desenu ala era super! Se numea ' Megas XLR '
Aici e un lick care te va ajuta sati improspatezi memoria : http://www.peteava.ro/id-519956-megas-xlr-promo
Sper ca te-am ajutat! ^_^

1 răspuns:
| Laurentiuuu a răspuns:

straight face Stiam imi placea si miewinking si parca mai era o femeiebig grin