| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva de aici care participa la concursul de la Prigat "Jocul fructelor"? Daca nu am postat pe perete chestia aia ca am numarat fructele se pune ca nerespectare a regulamentului?

1 răspuns:
| ronniebunny a răspuns:

Eu particip. Vezi ca nu trebuie sa postezi pe perete nici la postarile lor, trebuie sa intri intr-un tab "JOCUL FRUCTELOR" (cum intri pe pagina Prigat, e sub Perete, Info, si Friend's Activity). Acolo trebuie sa bagi nume prenume, mail si raspuns corect. Baftaaa (dar tot eu sper sa castig)! laughing