| titi_1218 a întrebat:

Este cineva din Chisinau pe aici?

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Nu sunt din Romania esti din Moldova? am un prieten tot din Moldova love struck

| Alecรsutรa a răspuns:

Am o prietena din Chisinau.kiss

| titi_1218 explică:

Da sunt din Moldova! si sper ca nu va suparati ca am intrat si eu pe aici cu voi!?

| bruneta_9895 a răspuns:

Nu eu su t din calarasi:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt moldovean de la galati. si moldova este a mea dupa spusele marelui Stefan, ca moldova este a urmasilor lui si a urmasilor urmasilor lui in vecii vecilor.eu sanat urmasul lui.am o cerere de facut la tine daca vrei sa ma ajuti.raman dator.caut un film din 72 cu toma alistar.lautarul sau lautarii, poate imi dai o indrumare.ca pa aici nici o sansa.