| anonim_4396 a întrebat:

Esti cu o fata, la tine sau la ea acasa, pe pat dezbracati faceti nebunii. sta "in 4 labe" (esti fericit) iar tu o pipai pe fund dar ea are nevoie sa mearga la toaleta dar pentru ca se simte jenant nu iti spune, si la un moment dat, scapa niste rahat. cum reactionezi?

4 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Sincer? Intrebarea asta e sf. Orice fata cat de cat normala (bine, doar sa fie extrem de nesimtita sau in pragul vreunui orgasm multiplu) se gandeste:" hmm..am nevoie la toaleta. Daca nu ma duc ACUM, il umplu pe asta de rahat".
Deci mai degraba va lua in calcul posibilitatea unui "accident", decat jena de a spune ca vrea la WC. Si pana la urma, nici nu trebuie sa dea explicatii.

| MaliciousDeath a răspuns:

...si credeam ca eu am o minte bolnava.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Your picture.,. hmm, what are you doing there?