| AdrianBica a întrebat:

Esti o persoana careia ii place sa fie asteptata sau o persoana careia ii place sa astepte?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Ii admir pe englezi si sunt ca si de parere ca punctualitatea este politetea lorzilor.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sunt persoana care aştept fără să mă supăr.Bine dor cu condiţia să nu aştept o viaţă.

evenso
| evenso a răspuns:

Sunt punctuala de regula, nu-mi place sa asteapta altcineva dupa mine.

| AtateaConditii a răspuns:

Cand e vorba de dentist sau doctor imi place sa astept, n-am nici-o problema in rest nu imi place sa astept nici sa fiu asteptata(chiar nu ma avantajeaza cu nimic).

| Vans a răspuns:

Nici una, nici alta.

| Ƨirenia a răspuns:

Imi place sa astept.
Nu prea mult, dar asa imi place. Sa stau sa analizez lumea din jur...