| boboman12 a întrebat:

Eu joc metin2 aspire si nu stiu ce se intampla ca ma logez si imi zice conectare in progres si nu se mai conecteaza ramane asa cine stie pm me id meu este yofotbalistul2 va rog ajutati-ma

80 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lag frate ala e cel mai naspa metin
joaca metinul acesta de 1000 de ori mai tare http://dinamik.ro/metin/index.php?section=regsuccess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dauladeazal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e bine sa-ti schimbi parola de la cont cat mai repede doar daca "intrusul"nu a schimbat-o, ori fa-ti un alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate mie mi se intampla mai rau nu ca tine mie nu mi bse incarca nu ma lasa sa intru si sa aleg servarele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inchis serverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mai incearca pana merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e usor trebuie sa astepti daca nu te logez adunci esi din joc si pornestel daca nici asa nu merge contacteazal pe GA adica administratoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e contubus si ramane blocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel crying(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa mine ma lasa sa intru si nu mi intra pa caracter ma scoate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. te ajut cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar
care este parola ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manule stergel si instaleazal din now ce dracu asa facea si mie asa ca bafta la joc ma joc si eu de 2 zile am lv 43 daca vr ramanem prieteni baftaaaaaaaaaaaa asa mi-a urat si mie alti jucatori la aceea problema mult norocwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inchide asteapta mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... ce sa zic? Am lvl 55 si aceeasi problema doar ca eu ma loghez, intru in joc, se incarca si apoi imi iese.Acum astept sa dea GM restart la server. Fa un caracter de lvl 15 si roaga-te de GM sa dea restart.Va merge 1000%. GARANTAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sssd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
nu merge aspire ma da tot afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal si eu am aceeasi problema.acum 3 luni cand l-am bagat pentru prima oara dupa 3 zile mi-a mers da acum am formatat si am bagat din nou metin da tot asa nu se mai conecteaza nu stiu ce o avea. sper sa stie cineva sal faca.Eu am metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gm trebuie sa dea restart la server pentru ca si mie mi-se intampla pe samanul meu de 70 cand dau start pe el se incarca apoi ma da de la la inceput cu chul cred ca avem bug gm plzzz restart server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce se intampla la joc are ca GM asta nu vrea sa dea restart la server ii este lene se crede el mare boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai facut contul bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am bug la razboinicul meu de leval 65 si la suara de 43 si la mai un cont de lv 55 gm dai restart la servar te rogg ca vreau sa ma joc in continuare sa nu ma las de joc din gauza unui bug.cryingcryingcrying id meu de pe aspirea e KaTaLyN1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa dea restart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se intampla mai raucrying cand ies de pe carecterul cel mare trebuie sa astept 24 de ore sa intru iarasilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal lume am un cont de lvl 94 si nu stiu dc ma da la lagaut cand intru va rog ajutati-ma id-ul me de mes este alexstefan_2001 icne stie poate sun ala 0745672287

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singuru care pateste la fel eu nici macar nu il pot deschide