| carmen_4289 a întrebat:

Eu plec de la TPU pentru ca:
1)nu gasesc niciodata raspunsurile care le cautam
2)am intrat pe acest site pentru imi rezolva problemele de pe metin2(cea legata de hack de exp/lvl(level)
si va spun pa
daca cineva are hack de exp sa mi-l dati pe id-ul:carmen_fun1

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai stiut sa pui intrebari?

| Zara_8585 a răspuns:

Ceao wave...
Scuze ca iti zic nu prea tiam vazut intrebarile.ca te ajutam eu daca puteam.
si nu exista hack de experienta
dar poti sa te bagi pe un server privat si daca omori sa zic. 4 lure de ursi faci lvl 25 happy

| Sasha_2764 a răspuns:

Vad ca ai pus mai multe intrebari decat sa ajuti pe celilalti thinking
nici o intrebare castigatoare...

Bye wave...