| Daniel_Preda_1980 a întrebat:

Eu sunt din Tîrgu-Jiu, și caut doi frații născuți acum aproximativ 40-50 ani în urmă. Tatăl meu era născut în Bacău îl cheamă Preda Pavel si a avut din prima căsatorie 2 fii pe care ii caut. Nu stiu unde as putea sa ii gasesc, se numesc Preda Cristian si Preda Dănuț. Cred că se află tot în Bacău. Dacă cineva află mai multe detalii vă rog contactati-mă pe id de messengers: daniel_daniel161 sau email daniel_daniel161@yahoo.com Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! da si tu mai multe informatii, Bacaul e mare, zi comuna, satul de ce nu te duci la evidenta populatiei? sau pune intrebarea altfel, cine e din Bacau poate te ajuta cineva, culmea e ca eu am un unchi care il cheama Preda Dumitru(danut) dar cred ca e o simpla coincidenta pentru ca bunicul meu, a fost casatorit doar o data si are doar un baiat restul fete.
Mult noroc!

| NeneaGogu a răspuns:

Mergi la politie la serviciul evidenta populatiei

| Daniel_Preda_1980 explică:

Multumesc frumos de raspunsuri.stiu ca copii tatalui meu cred ca au peste 45/50 de anii din carte au fost 3 fratii in total. din care presupun ca ar mai fii in viata doar unul dintre ei.si nu stiu sigur pe unde se afla.cred ca voi apela la evidenta populatiei.