| Alexandra678 a întrebat:

Eu vreau sa ma duc la Academia de Politie si nu prea stiu nimic despre aceasta! Vreau sa aflu cat mai multe detalii! Dau funda + vot!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O simpla cautare pe Google iti dadea site-ul lui @darrio2007.
Oricum, ca sa ajungi la Academie, trebuie mai intai sa incepi, apoi sa termini liceul, sa dai si, mai ales, sa IEI bac-ul.
Mai ai destul timp in care poate reusesti sa inveti sa cauti pe Google ce-ti trebuie, pentru ca, in 99, 9% din cazuri, gasesti.

| darrio2007 a răspuns:

Nu era greu sa cauti.Vezi aici tot ce te intereseaza:http://www.academiadepolitie.ro