| Kqzu97 a întrebat:

Exista coduri pentru Miss Bimbo pentru bani ca sa pot cumpara un apartament? Mie mi-ar trebui cam 100 000 de dollari si daca trimit mesaj tot nu-mi ajunge mi-ar trebui sa dau 10 mesaje.Va rog sa-mi spune-ti

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta solutie nu ai happy decat sa trimiti sms-uri sau sa joci. sau sa concurezi cu alte miss bimbo pe bani (cam riscant)

succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca exista da asta vreau si eu. un cod de banibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habarnam, dar strange bani pana ai de ajuns...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa inchiriezi acea casa nu so cumperi eu am level 12 si am trecut peste levalele alea happy zi-mi cum te cheama big grin si poate te ajut ey cu baniiwinking

| BeYoU a răspuns:

Foloseste invite friends

| Nommm a răspuns:

Nu extysta coduri pentru miss bimbo de niciun fel.si chiar de vreau heker ar creea un cod admini l-ar remarca rapid si il va sterge... daca ai nevoie de ceva, numele meu de pe miss bimbo este twety1998 si am lvl 22

| antonia12 a răspuns:

Dc ti-o iei si nu ti-o inchiriezi.