DoarBogdan
| DoarBogdan a întrebat:

Exista diferite lucruri pe lumea asta, amuzante, infricosatoare fiecare cum le vede. Dar de ce anume nu va plictisiti niciodata, oricat ati face? Sau exista asemenea lucruri?

O alta intrebare, sa stati pe TPU si sa raspundeti la intrebarile celor "apropiati", sa zic asa, va plictiseste? Si stiu ca nu are legatura dar totusi intreb... Oare ce parere aveti de intrebariile mele? big grin

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Sunt o persoană care se plictisește în general repede, și are nevoie de o schimbare, dar de oameni, de exemplu, nu se pune problema de plictiseală, ci mai degrabă de lucruri, activități. Nu mă plictisesc de lectură, pentru că știu că întodeauna pot alterna, și întodeauna găsesc ceva diferit în fiecare carte.
Îmi face plăcere să-ți răspund la întrebări, nu-ți face griji happy, și oricum, ai tot dreptul să întrebi ce vrei pe TPU, orice te interesează. Unele întrebări pe care le pui, chiar mă pun pe gânduri uneori big grin

65 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

1. Mersul cu bicicleta, Şpagatul, Statul cu Hakiro, Vorbitul cu tine, etc...
2. Nu mă plictiseşte!
3. Întrebările tale sunt chiar tari! happy Şi complexe.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa stau cu iubitul meu, nu ma voi plictisi niciodata de acest lucru.
E foarte atent cu mine si asta m-a motiveaza sa duc mai departe relatia cu el.
Intrebarile tale sunt ok. Nu ma plictisesc sa raspund celor care chiar au nevoie de ''ajutorul'' meu. Nu stiu cu exactitate cat ii ajuta dar eu imi fac datoria sa ii ajut cum pot.

| VibeTrix a răspuns:

Da. Nu ma plictisesc atunci cand cant sau desenez.
Nu, nu ma plictiseste. Dar m-ar plictisi, n-as mai raspunde.
Intrebarile tare sunt tari-ciment
happy

| J0B0MAT a răspuns:

Să ascult muzică. Niciodată nu mă plictiseşte asta.

Nici asta nu mă plictiseşte, îmi place.Sunt ok întrebările tale.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala,orientarea
Sunt bune intrebarile tale happy

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Idkidk):

Spagatul nu te plictiseste? big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Florentina9210):

Iubirea nu se pune big grin

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu! M-am chinuit să-l fac 2 luni. happy Vi pe Transformice? Apropo, mă cert cu nişte ''copilaşi de grădi ''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ascult muzica iar restul sti tu happy
Absolut deloc chiar imi face placere, nici nu inteleg cu ce sa ma plictiseasca. Intrebarile tale chiar imi plac big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Aberdeen):

Si o sa mai fie laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru anonim_4396):

Da happy
Thx

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

I didn't know it. sad Ok si mai era ceva. Nu ma voi plictisi niciodata de condus. Iubesc masinile la nebunie.

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru J0B0MAT):

Oare sunt oameni pe lumea asta pe care ii plictiseste muzica? hm...

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Florentina9210):

Si tot nu reusesc sa dau bine cu spatele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cu placere happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu nu reusesti sa dai bine cu spatele, eu bag din prima viteza. laughing Ne-am gasit.

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Probabil că da sau care nu prea o suportă.

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Florentina9210):

E vina garajului laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu esti pe principiul. ''Tot ala mort e vinovat, nu? " laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Florentina9210):

Era in panta, ce sa facem laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru J0B0MAT):

Si iar... oare sunt oameni pe lumea asta care nu suporta muzica? Cred ca fiecare asculta cel putin un singur gen. Sau asa vad eu lucrurile... Chiar si africanii happy

| Doub a răspuns:

Nu mă plictisesc unii oameni. Aş putea vorbi cu ei nopţi întregi.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Multumesc, si eu cu tine

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Băăăăăăăăăăăăăăăăăăăăi, am o stare de om drooogat.
Aoleu, stai că's aşa sunt mai mereu.
Eşti dovlecelul meu, odododododo. love struck

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Eu am pierdut cheile. Si mintea

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Doub):

Ce imi place discutia voastra big grin nu prea inteleg mare lucru dar ma rog...

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan explică (pentru Doub):

Am si eu cativa cu care fac asa laughing

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Păi e bine, înseamnă că sunt oameni în prezenţa cărora te simţi bine.

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

E ok, o să le găseşti tu. Nu ar fi prima oară când o faci.