| RAY a întrebat:

Stiu ca va termin cu intrebariile mele posibil ca o sa aveti orgasm dupa ce imi raspundeti si acuma
fete serioase credeti ca mai sunt?

28 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Poti sa pui macar o data o intrebare fara cuvinte din campul semantic al sexului?
thinking

| RAY explică (pentru Mayar):

Era seara, ziua pot

| Mayar a răspuns (pentru RAY):

Aha, noh, felicitari ca nu ti s-a intunecat mintea si ziua atunci big grin

| RAY explică (pentru Mayar):

Cand te vad pe tine imi trece tot cheful sincer

| SkyPilot a răspuns:

Am doua raspunsuri pentru tine:
1. Sunt cu_sutele.
2. Sunt fete care au orgasme serioase.

| Suck a răspuns:

Nici macar la biserica.

| RAY explică (pentru Suck):

E la sat mai sunt te asigur de asta las ca nici baietii seriosi nu sunt vad eu numi imaturi,tampiti, prosti, lenesi, puturosi, am incercat sa caut pe cineva sa incep ceva ce crezi a intrat boala in el cand o auzit de munca

| Suck a răspuns (pentru RAY):

laughing alea cuminti is prostite de golanasi iar celorlalti le raman tarfele.

| RAY explică (pentru Suck):

La orice femeie i place un barbat alfa, golan, smecher, trebuie sa ai tupeu in tine sa infrunti viata cu capul sus, man nu genelariza in doua categorii suntem complexii

| Suck a răspuns (pentru RAY):

Mascul alfa nu poate fi un golan.

| RAY explică (pentru Suck):

Dar ce e un mascul alfa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu știu de ce tot întrebi.
părerea ta va rămâne aceeași indiferent de răspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da baieti seriosi mai sunt?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pacat ca nu am intalnit sad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea sunt curvari prosti care fug dupa alea frumoase si isi bat joc de alea cuminti, dar alea hot le joaca pe ei pe degete, sa nu exgeresez depinde de fiecare in parte, nici eu nu stiu daca am intarnit o fata serioasa vreodata sincer

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cati ani ai?(curiozitate)

| RAY explică (pentru anonim_4396):

25, eu recunosc ca exagerez cans spun toate /toti, uni nu recunosc asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai la 25 mai ai timp sa gasesti fete serioase. Nu te descuraja, sunt sigura ca o sa gasesti o fata speciala pentru tine. Da ai grija sa nu dai peste o feminista laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum se numeste fata din avatrul tau? desenele? imi aminteste de un desene din copilarie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fredrika, e dintr-un anime aparut relativ recent. Se numeste Hitsughime no Chaika. Sunt otaku.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de informatie

| veryhonest a răspuns:

La ce intrebari ai...ma indoiesc ca o sa gasesti vreodata una.

| Leo1993 a răspuns:

1 la 1 milion

| Anais19 a răspuns:

Normal ca mai sunt fete seriosse, depinde unde le cauti si depinde cat de serios esti tu si ce atitudine ai...