| George3131 a întrebat:

Există fantome, spirite ceva? Ați văzut vreodată?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista fantome și spirite, tocmai de asta sunt și spirite că nu le poți vedea. Pentru că ești LIMITAT, ce vezi în filme nu se pune. Alea sunt porcarii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am întâlnit. Dar nu sunt din altă lume, ci din lumea aceasta, din altă dimensiune, cum se zice.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Eu nu am dat până acum de nici o fantomă, dacă se întâmplă te anunț laughing

| eckblume a răspuns:

Nu exista. Dar cei cu halucinatii pot crede ca vad fantome. Oamenii cu schizofrenie mistica sau cu personalitate schizotipala cred adesea in fantome/demoni.
Poti sa crezi in ele, nu e ceva anormal. E cam rau sa afirmi ca le vezi si le simti.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da măi da, 10 am văzut!

| Celcestietot a răspuns:

Exista, iar asa ceva este dovedit pana si de oamenii de stiinta. Iti dai seama ca cei care le neaga existenta sunt niste ignoranti, nu?

| oglindasultanului a răspuns:

Doar suflari de vant.