| Inovssakura a întrebat:

Exista spirite? nu zic de fantome. unii zic ca da si unii ca nu!

Răspuns Câştigător
| LinDaStAr a răspuns:

Nu se stie niciodata, poate sa fie si trucaje, dar hai sa gandim si logic big grin, daca spiretele vin din oameni atunci probabil ca da...
Stiu ca uni zic da si uni nu, asa mai zis si eu, da si dupa ma razgandesc, ehhh ce sa facem... eu am vazut un om negru da nu din ala din africa laughing om negru, culoare densa! fara sa i se vada fata, nimic nimic! doar talia, cica avea si o palarie ( vorbesc
serios)si cand am inchis ochi si i-am deschis era la vitrina, dupa am inchis, si deschis in fata patului meu, dupa iar, la usa de la baie, si dupa a disparut, foarte straniu, asta am vazut cand aveam 5 ani! si dupa... hai sa zic...5 ani da, mi-a aparut din nou, dar de data asta era femeie, ( nu din africa mai) si era in fata mea,
si am tipat si cand a aprins lumina mama a disparut sau chiar dupa
am inceput sa visez ca nu ma pot misca
dar e ca si cum traiesc in vis! adica nu arata imagini asa din departare blablabla, arata persoana mea, adica eu! adica sunt eu in eu! intelegeti voi) si daca dorm pe jos acolo ma arata in vis, daca dorm in baie, in baie ma arata, deci e culmea, visul asta ma urmareste!
pai raspunsul meu este si da si nu...
cu toate ca am indici, o sa mai incerc sa vad!
Pai, bafta la vanatoare big grinlaughing ( glumesc)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant cazuri destul de rare, putin frecvente.

| DeEAஐ a răspuns:

Eu zic ca nuhee hee

| ღdiaღ a răspuns:

Nu exisa

| Dєєค a răspuns:

Pai eu sunt intre si intre. Adica am vazut pe net si la tv muuulte documentare in care se dovedea ca exista, dar nu prea cred ceea ce nu vad.

| XxourworldstarxX a răspuns:

Dar uitati-va pe axn scifi la vanatori de fantome(ghost hunters la ora 14:00 de luni pana viner