| Ionică a întrebat:

Exista localuri (restaurante etc.) in Romania cu paturi, in loc de mese?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doamne, ce intrebare!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@ionica:Am vrut sa spun ca "mare-i gradina Domnului!" @elyssa20 si @AnaMaria fac ceea ce este firesc sa faca cand vad o asa intrebare "inteligenta" si acelasi lucru o sa-l fac si eu! LOL! Pentru cultura mea generala, de ce ai pus intrebarea asta? De ce te intereseaza subiectul?

| AnaMaria42312 a răspuns:

Eu nu am mai auzit de asa ceva. voi da? ~lol~

Răspuns utilizator avertizat
| elyssa20 a răspuns:

Da, acasa.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da exista un restaurant de genul acesta in Miamibig grin, foarte frumos restaurantulwinking