| fabian12345326 a întrebat:

Exista narghilele in cora in Bucuresti? Sau un magazin in incinta magazinului(cora) daca da puteti trimite un link vaa rooooggg( Cora pantelimon)

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu cred... doar sa te imprietenesti cu mafia de peste prut si sa zici la vama ca transporti o vaza (din cate stiu sunt cam pe partea nasoala).
Totusi, de ce ai vrea sa te droghezi cu gem sau compot sau cu ce dracu se pune acolo? Droagele de la tiganeii din colt nu sunt destul de masculine... sau in masura sa sustina relatii de prietenie?

| Stefann89 a răspuns:

Din cate stiu eu nu