| Anablondyi a întrebat:

Exista pe piata un stilou de albire a dintilor "White Smile", dar nu stiu cat costa. Aveti idee? Dau funda celui ce imi zice pretul. :*

9 răspunsuri:
| Tinkabell a răspuns:

Am vazut pe net reclame ca acest 'white smile' si.nu mai imformat destul dar cred ca kosta...16-25 d lei nu stiu ex il poti gasi in farmacii!

Bafta in cautare!winking

| devilll a răspuns:

Buna, pretul stiloului WHITE SMILE este 157 RON cu livrarea gratuita.
asa scrie pe pagina lor de facebook

| miriam_2921 a răspuns:

Am citit pe net ca pretul este de 157 RON.sincer nu mi se pare exagerat de scump, dar stie cineva ce efecte negative are asupra dintilor? sau daca se poate repeta dupa o anumita perioada de timp?

| Ishq333 a răspuns:

Este 157 lei http://www.britewhite-smile.com/ro/step2.php.Pretul asta este doar daca scrii si codul de reducere teeth. Daca il cumperi sa imi spui si mie daca da rezultate.Mersi

| MEDEV a răspuns:

Buna,
Incearca noul stilou pentru albirea dintilor-Medev.
Detalii pe site-ul nostru!

| mygirllady a răspuns:

Ai reusit sa folosesti stilou White smile? cum Functioneaza?

| dulceata_2314 a răspuns:

157,00 ron funda?

| flavi551 a răspuns:

Sa stii ca costA 29 lei big grin

| biby39 a răspuns (pentru flavi551):

Unde l-ai gasit la 29 lei?:Ostraight face