| mada_5987 a întrebat:

Cam cat costa un tratament de albire a dintilor?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Depinde unde si cine il face. Un detatraj costa intre 50-100 lei, o albire completa intre 200-500 lei

Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde cine face interventia, pentru ca tariful variaza in functie de acest fapt, dar nu poate depasi 500 roni.

| Vizitiul a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa nu-ti faci un astfel de tratamentwinking iti distrugi jmaltul dintelui si vei avea nevoie de tratament tot mai des. Lasa tigarile cafeaua si spala-te de dinti dupa fiecare masawinking

| waXonwaXoff a răspuns:

Gratis cu periutza si putina pasta in fata oglinzii dupa fiecare masa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cabinet, 270 ron dar nu te sfatuiesc sa o faci, dintii nu mai au stralucire.