| Izabela000 a întrebat:

Exista posibilitatea sa inveti cum sa folosesti absolut toate functiile tuturor programelor Microsoft Office (Word,Excel, PowerPoint etc.)de la zero gratuit pe internet? Adica fara sa fie nevoie sa iti cumperi cursuri?
Daca da, imi puteti oferi niste surse?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, desigur. Există destul de multe tutoriale gratuite pe internet care te învaţă cum să foloseşti programele respective. Mai există pe deasupra şi documentatţia oficială de la Microsoft care este complet gratuită. Contează cât de mult efort eşti tu disponibil să investeşti, nu câte resurse ai la disponiziţie. Îţi recomand să începi cu tutoriale de pe YouTube pentru început.