| anonim_4396 a întrebat:

Exista radiera de sters cerneala?

5 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Un fel de radieră, se numeşte pic (îl găseşti la toate librăriile). Şi pentru pix este pasta corectoare.
Xoxo.

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Pic se cheama ala [( nu mi-am mai luat dintra 4 :)))]
poza:
http://www.artopia.ro/......-Crazy-Cat

ala din dreapta

| sasa23 a răspuns:

AlerimxD:asa si se numeste pic? eu vreau sal caut pe net sa vad cum arata el.stii ceva vreun link unde pot sa vad picul?

| sasa23 a răspuns:

AlerimxD:asa si se numeste "pic". vreau sa-l vad pe net cum arata el.stii ceva vreun link ori ceva unde pot sa-l vad?

| sasa23 a răspuns:

... da n-am invidere de pic... da sa fie radiera pentru orice cerneala?