| Ruxiii a întrebat:

Exprimati-va opinia despre anii de gimnaziu. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Cred ca Extraordinari e cuvantu pe care il caut :p
am inceput cu greu,dar usor usor ne-am adaptat unii cu altii,ne-am imprietenit,ne-am certat,ne-am impacat,si tot timpul am fost ca o familie; cand unul lua o nota mai mica si noi stiam de fapt cat stie el, si ca nota respectiva a fost o greseala, incercam sa-l convingem pe prof sa ii mai dea o sansa sa ia o nota mai mare.

Acum sunt in primul an de liceu si le simt lipsa 150% :p daca as putea sa-mi pun o dorinta, aia ar fi sa ma mai intor macar 1 an in generalabatting eyelashes

Dupa parerea mea aia au fost anii cei mai frumosi,anii copilariei. pentru ca odata ce dai de liceu,dai de probleme,iti bati capu cu serviciul (ma rog,viitorul loc de munca),cu banii si iti faci tot mai multe griji,pe cand in generala, nu stiai decat de scoala, carte.si atat, iti traiai copilaria. ^^

3 răspunsuri:
| Alișa00000000000 a răspuns:

La implinirea a 5 ani de la finisarea gimnaziului clasa dirigintei mele a organizat intilnirea cu absolventii,toata manifestarea s-a petrecut sub forma de lectii,ni s-a afisat un orar, la fel ca la scoala, si la fiecare lectie ni s-au dat bilete pentru a da un raspuns...la ora de geografie ni s-a cerut sa povestim si sa descriem locurile pe care le-am vizitat de la finisarea scolii, la ed.muzicala,cintecul ce ne-a placut cel mai mult din timpul scolii,si multe altele, ne-am simtit minunat deaorece ne-am adus aminte cu colegii de clasa de clipele petrecute impreuna si ne-am mai simtit pentru citeva ore elevi...e o idee, o puteti preluahappy

| Slavian a răspuns:

Anii de gimnaziu sunt acei ani care te ajuta si te invata sa pasesti in anii de liceu.

Apache
| Apache a răspuns:

Cei mai handicapati ani ...cu cei mai retardati colegi!
Ma bucur ca am scapat de ei...
*asta a fost in cazul meu ...pentru altii a fost bine *