| anonim_4396 a întrebat:

Ce au insemnat anii de gimnaziu pentru voi?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierdere de timp, acum la 21 de ani ma cam doare mijlocul si trebuie sa fac analize. Daca era asa buna gimnastica ziceam ca a fost utila la ceva in viata asta.

| AikkoxD a răspuns:

Caterincă la greu, dar nu se compară cu anii de liceu.

| dany3la a răspuns:

Parerea mea e ca a fost o pierdere de timp! Multi profesori iti dadeau note pe "ochi frumosi".Asa nu se face. Acum in liceu trebuie sa o i-ai de la capat pentru ca in gimnaziu nu ai invatat nimic!
O sa iti dai seama cand o sa ajungi la liceu si atunci o sa vezi ca am dreptate!
Ma bucur ca ti-am fost de folos!

Răspuns utilizator avertizat
| airlove a răspuns:

Intrebare potrivita pentru mine, caci in curind termin aceasta treapta gimnaziala, sunt clasa noua...Imi pare rau ca nu-mi voi mai vedea colegii atit de des precum acum, dar totusi ma bucur ca i-am cunoscut si ca imi sunt alaturi happy

| wforweirdo a răspuns:

Mai nimic, nu mi-e dor deloc de gimnaziu, nici de colegi, că aproape toţi erau (şi încă sunt) nişte prefăcuţi, iar profesorii, iarăşi, aproape toţi, comunişti cu care nu te puteai înţelege deloc. Deci ce să-mi lipsească? Profa de fizică şi chimie, cum urla la noi şi ne făcea în toate felurile, cum ne spunea de căcaţi, draci beţi şi nu ştiu ce pitici porno? De profa de mate, şi de orele ei plictisitoare? Singurul profesor de treabă a fost cel de muzică, care deşi e o materie neimportantă, să spunem, că la alte şcoli toţi cântau sau stăteau, noi am făcut muzică calumea, teorie, chestii, chestii. Şi nu regret, nu mi se pare că am învăţat degeaba. Plus că e cam singurul profesor din generală care asculta rock.

| Bittza a răspuns:

Foarte mult si acum dupa 3 ani plang dupa ei sad. am avut parte de o invatatoare care a stiu sa ne faca oameni cu capul pe umeri si de niste profesori care au stiu sa dezvolte tot ce e mai bun in noi!

Nu am sa pot uita acei ani si acele persoane niciodata!