| A_5617 a întrebat:

>Fetele:... Ce culori va place sa va faceti unghiile?

Răspuns Câştigător
| Kitteny a răspuns:

Depinde de cum ma simt acum o saptamana le-am avut negru cu alb, acum sunt crem discret, imi mai place albastru, verde, de obicei culori ciudate happy

12 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Negrul imi place cel mai mult
dar imi fac de'obicei jumatate alb jumatate negru, roz si floricele, albastru, rosu, visiniu cu scipici big grin

| Alisa a răspuns:

Rosu', roz, mov deschis, lac cu sclipici, si modele.

| criss:) a răspuns:

Roz discret, sau manichiura franţuzeasca atunci când am unghiile destul de lungi.mai am zile in care ma apucă şi le fac cu mov aprins sau verdelaughing. dar acele zile sunt destul de rare, mai ales că mamei mele nu ii place deloc să mi le fac.

| paramore a răspuns:

Le fac sa se asorteze cu machiajul si imbracaminteabatting eyelashes

| Kitty a răspuns:

Roz, portocaliu, lac transparent(ok, stiu ca nu-i culoare), sclipici.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Intr-o singura culoare nu-mi place sa-mi fac unghiile, numai in modele...

Pa, pa.

| FreshDreams a răspuns:

Roz deschis, mov deschis, alb si cremhappy

| Bitzika a răspuns:

Freench in 3 culori in picatele negru verde cu sclipici

| Saya_1767 a răspuns:

De obicei ii fac unghiile in culori pale... un roz discret, portocaliu subtil...deastea

| CatalinaMarina a răspuns:

Mov cu Alb, Roz

| marinela_9969 a răspuns:

Roz cu alb, transparent cu alb, mov, alb, roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de stare. dar cel mai mult imi place cu alb love struck