| Lavy_5428 a întrebat:

Fetelor sunt foarte geloasa... De curiozitate, sunt singura?laughing

Răspuns Câştigător
| PriiNcess a răspuns:

E daalaughing mie mi se pare normal sa fii gelos.esti gelos pentru ca ti la pers respectiva. daca nu ti-ar pasa de ea, nu ai fi gelos/geloasa. da' nu e bine nici sa fii prea gelos ca poate se satura si-ti da papuciilaughing

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu.rolling on the floor). Asa se intampla cand iti place mult de un tip

| Ana a răspuns:

Nu esti singura, si eu sunt foarte geloasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce curioasa esti, ai grija ca oamenii care sunt curiosi...,.,.,... daca vrei sa aflii mai multe trimite-mi mesaj