| minime3 a întrebat:

Fetelor va place rochia aceasta? Sau e prea kichioasa? Dar voua domnilor? Eu inca sunt in dilema. E foarte ieftina.https://creamoutlet.ro/rochie-mini-shein-alb-a123160

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Produsul nu mai este in stoc, s-a epuizat!

| dullcat a răspuns:

Trist sa tot vad numele Shein... apoi in link nu apare nimic, probabil ca nu mai exista produsul.Din magazine fizice nu prea iti place sa cumperi, nu? laughing Intreb pentru ca pana si in astea mie mi s-a intamplat sa vad de la departare ceva fain, insa cand m-am apropiat sa verific articoul de imbracaminte era chiar aiurea, chicios, cum spui tu.Riscul acesta exista si pe net, unde materialele/culorile pot arata mai bine decat in realitate.

| VoidEternal a răspuns:

Nu-mi inspira niciun fel de sentiment.
Dar ultima mea grija pe lumea asta sunt hainele mele sau ale altora. Deci maybe that's just me.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place ca design și culoare, dar nu e genul meu. Eu nu port rochii.

| Lupică27 a răspuns:

E foarte ok, pare ceva pentru o femeie mai serioasa.

| Standt a răspuns:

Care dintre ele? Ca ne-ai dat adresa site-ului, nu a produsului.

| minime3 explică:

*chicioasa