| Raileanu_Florentin_1984 a întrebat:

Folosesc google chrome, nu imi merge chatul la facebook, imi incarca foarte greu mesajele, cand intru pe anumite siteuri mi le afisaeza lista de cuvinte de sus pana jos! am instalat toate adobeurile dar ...tot lipseste ceva! HELP! THX!

1 răspuns:
| DjNick112 a răspuns:

De asta recomand eu internet explorer, ce stiti voi de securitate sau de alte chestii, sa arata frumos si gata.
Incearca sa cureti cu CClean bifeaza tot la google chrome si uite-te la setari -> extensii daca nu ai vreo extensie suspecta, sa nu dai delete, pentru ca se va reactiva odata cu aparitia sa, pur si simplu o debifezi, inchizi apoi deschizi google chrome si ar trebui sa mearga