| andyyman a întrebat:

Fotbal sau handbal? big grin

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fotbal!
dar si handbalul este un sport frumos!

6 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Pentru băieţi fotbalul şi pentru fete handbalul.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pentru baieti mi se pare mai potrivit fotbalul.happy

| deutza_3778 a răspuns:

Fotbal forbal fooootbal big grin.Si sunt fata sincer mie imi place mai mult fotbalu deoarece e mai amuzant big grin.

| Dee_9331 a răspuns:

Sunt fata dar prefer fotbalul. Nu stiu cum sa joc handbal pentru ca nu m-a pasionathee hee...tu ce preferi?

| madalin_7682 a răspuns:

Fotbal! pentru ca esti baiat daac erai fata era mai potrivit handbalul.

| andyyman explică:

Eu unul as alege fotbal big grin ca sunt baiat - dar nici handbalul nu-mi displace, deci amandoua big grin