| greg a întrebat:

Frate deci de 2 zile eu am dat mesaje degeaba pentru ca acum nu mai exista niciunul.Bv TPU Bv sau e actiune la comanda? A-ti vrut sa stergeti ceva anume si a-ti sters la gramada? Personal alta explicatie nu vad.

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

In sfarsit se mai ocupa cineva de site-ul asta.

17 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Eu am observat ca au disparut muuulte raspunsuri ...ma intreb de ce..si ce este site-ul acesta de fapt.
..de cine e "condus"?

| dodo93 a răspuns:

Mey...intentia site-ului de a ajuta pe ceilalti e buna... dar nu stiu ce facem cu punctele sau la ce ajuta ca le acumulam straight face

regis
| regis a răspuns:

Aaa, deci nu sunt singurul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-au sters mesaje din pacate.Nu stiu ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si raspunsurile la o intrebare de-a mea au disparut...

| Crisu_8081 a răspuns:

Ciudat... uneori vad ca am 0 puncte in loc de 9753, nu ca ar conta... dar se pare ca si TPU intampina probleme, ca orice alt site.

| Dl.Inginer a răspuns:

Era de asteptat ca Raluca sa-ti stearga muuulte raspunsuri Moony, pentru ca erau jignitoare.

| LoryM22 a răspuns:

Da si eu am observat, nu prea mai primesc raspunsuri la intrebarile mele cum era acum 1-2 lunisad

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ce bine ar fi daca Raluca ar sterge integral niste conturi, in special cele cu jigniri, injuraturi, chestii dizgratioase, etc.

lolita
| lolita a răspuns:

Mie mi-au fost sterse toate raspunsurile incepand cu data de 30 mai pana azi. pacat o sa devina destul de plictisitor pe aici.

| Mya a răspuns:

Si mie mi s-au sters majoritatea raspunsurilor...probabil le-a fost mai usor sa stearga totul din ultimele 2-3 zile, in loc de a le lua pe rand, pe cele carora li se pareau "vulgare", cum s-a discutat de dimineata dupa plecarea Olianei...ne-am pierdut timpul dand raspunsuri, pentru ca mai apoi sa fie sterse fara ca sa se gandeasca de 2x...

| moonY a răspuns:

Robert, uite cum incerci iar sa pornesti un scandal!
vrei sa stii sincer, daca tot ai intrebat, sau ai scris de dragul conversatiei? ma refeream la raspunsurile tale cand am spus asta si ma mira faptul ca ti'au fost sterse, acum poti spune ca esti "curat", nu mai exista dovezi incriminatorii.
si hai, incheie orice fel de discutie cu mine, chiar m-am saturat sa-ti repet asta la infinit, si totusi fara rezultat

| moonY a răspuns:

Robert: raspunsul neaprobat era pentru oliana;
alin :daap, si eu stiu ce fel de persoana esti.
cristi: ironie nu e sinonim cu jignire.

| afrodita17 a răspuns:

Si de unde putem sti ce tip de intrebari corespund politicii site-ului?

| Mya a răspuns:

@raluca, cu tot respectil,"unele enunturi","motivul pentru care le-am sters e faptul ca nu corespundeau politicii site-ului"...hellooo! au fost sterse TOATE raspunsurile din ultimele 2 zile! Mi'e greu sa cred ca niciunl, nu corespundea"politicii site-ului"! Si ne mai luati si peste picior: "te rog sa ma anunti si eventual sa imi spui despre ce enunturi era vorba (daca mai tii minte)"!

| greg explică:

Iata si raspunsul meu pentru Raluca care vi-l arat aproape complet(nu am criticat pe nimeni de aici in partea pe care nu v-o arat):
Consider ca, chiar daca au fost intrebari urate eu personal, si chiar si altii, am dat replica pe masura si oamenii intelesesera ce era de inteles(ce era crestin). Chiar la intrebarea lui Nobody eu i-am dat peste nas cu un raspuns perfect.Pt mine toate au fost dezbateri din care am invatat multe si eu si ceilalti din cate am observat. E adevarat ca certurile trebuiau sterse.Eu zic, ca ce am facut noi pana acum face site`ul mai complet si mai vizitat si mai "invatator".

| greg explică:

Nu vreau puncte, vreau reactii.Eu pun suflet cand raspund la o intrebare ceea ce tu nu stii cum e. Tu vezi totu negru.Sa fii sanatos