| StefanelStefanCap a întrebat:

Frate! Deci m-am saturat pana in gat deci 100% vorbesc serios! Daca stau si calculez este a mia oara cand imi blocheaza facebookul de la cereri de prietenie! Trimit si eu la persoane care le cunosc asa din vedere de pe la scoala doar nu ii trimit lu dracu!
Deci nu rezist mai mult de 3 zile cu facebookul neblocat mai mult de 3 zile! Cum fac sa nu ma mai blocheze? Am mai pus intrebari de gen...iar ceilalti mi-au raspuns in jur de 15...SI CE? AZI AM TRIMIS 12 na maxim 20! Daca imi fac si eu un prieten nou ce ii zic? Nu pot frate sa iti dau cerere ca is blocat si mai am si 30 zile? Ma poate ajuta cineva care stie cum sa fiu deblocat? Ce li se pare si la astia ca dau 43343443893489348934 de cereri nu stiu!

3 răspunsuri:
| StefanelStefanCap explică:

Nu mai poţi trimite cereri de prietenie timp de 30 de zile
You've continued to send friend requests to people who don't know you, even though you’ve been warned before.
Sending friend requests to people you don't know personally is against Facebook’s Terms and could be considered harassment.
If you don't change your behavior, you could be permanently blocked from sending friend requests.

I understand that sending friend requests to people I don’t know well is considered harassment.

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Stiu eu raspunsul... Trimiti cerere la multe persoane odata si nu te accepta toti, adica daca trimiti la 30 de persoane cerere si 25 dintre ei nu accepta atunci automat vei fi blocat, ceea ce te sfatuiesc eu este sa le spui cine esti sau sa-ti scrii numele tau adevarat ca sa te recunoasca happy. Succes!

| Fayree a răspuns:

~ Nu il agita prea tare odata! Facebook-ul este foarte popular si foarte aglomerat de aceea merge si foarte greu.