| Alejandra4785 a întrebat:

De ce mi se blocheaza facebookul mereu si imi spune ca nu mai pot trimete cereri de prietenie 30 de zile ieri mi sa deblocat iar azi mi s-a blocat iar de ce? cum pot sa fac ca sa trimet cereri de prietenie iar

2 răspunsuri:
| stumpi89 a răspuns:

De ce mi se blocheaza facebookul mereu si imi spune ca nu mai pot trimete cereri de prietenie 30 de zile ieri mi sa deblocat iar azi mi s-a blocat iar de ce? cum pot sa fac ca sa trimet cereri de prietenie iar

| Florescu_Doru_1964 a răspuns (pentru stumpi89):

Facebook a devenit un mare rahat politic.Mii de utilizatori pățesc același lucru, eu sînt mereu blocat la 30 de zile.Deja am făcut cont și pe alte prog. de socializare, am tras după mine încă 400 de prieteni, ne mutăm ușor cu totul.Acolo vizualizăm și ce se scrie pe facebook...nu pierdem nimic