| Neneavodka a întrebat:

Frații mei fumători de sobranie, o să fiu sincer. Vreau codurile din pachetehappy Respect pentru cine are bunăvoință.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Postarile trebuie sa fie sub forma de intrebare.Castigi mai mult pe termen lung renuntand la fumat decat daca folosesti codurile in vreun concurs sau altceva, crede-ma.

| Simpatic a răspuns:

Eu fumez doar kent laughing
dar ce se intampla de cautati multi aici aceste coduri? se dau BMW-uri noi? iar promit astia minciuni prin concursuri?winking