| anonim_4396 a întrebat:

Fuditsa. Vreau si eu niste statusuri de prietenie falsa!

Răspuns Câştigător
| Bubu a răspuns:

Prietenii vechi sa nu-i dai niciodata pe prieteni noi!

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de cei dragi care iti sunt cu adv alaturi in momentele grele

A perfect sister I am not, but thankful for the one I've got.

Credeam in oameni, mortii lor de lighioane! Nu simt nimic, ca am fost tras in piept de prea multe persoane

Nu iti face griji pentru oamenii din trecutul tau. exista un motiv pentru care nu au ajuns sa fie prezenti langa tine!

Trebuie sa fim tari.sa le spunem pe fata, ca nu avem nevoie de prieteni ce ne *** in viata :X

Eu nu uit niciodata! Tine minte asta! Niciodata n-am uitat nimic-niciun fapt, niciun nume, niciun chip

nu stiu ce respecti tu.Eu respect alt nivel.Nu halesc oamenii care isi dau mereu Refresh la caracter

Nu exista papagali. doar bufnite cu mult tupeu!

Am aripile frante de prietenitongue

Uneori, un picior in kp spune mai mult decat o mie de cuvinte

Oare dc va prefaceti ca sunteti prietenii mei sh nici macar nu va pasa de viata mea?straight face

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalalt mal

cand pleci lasi usa deschisa ca mai vrei sa te intorci... dar eu am grija sa o inchid imediat pentru ca ai gresitwinking.

Nu mai cred in vorbele tale goale. Poti sa ma lovesti ca raman tot in picioare.♥

2 răspunsuri:
| TDGMeebu a răspuns:

Nuah`
Auzi... fa` asa cum zic eu laughing
Da` un mass: "Prietenii falsi sa`mi dea BUZZ, astzi fac prezenta..."
Sa vezi cate buzz`uri primestihee hee laughingrolling on the floor

Pai.statusuri...

Cel mai bun prieten nu vorbeste pe la spate, cel ai bun prieten e mai mult decat un frate, cel mai bun prieten e cu tine la rau si la bine, cel mai bun prieten tine la tine...

| Ammy_5145 a răspuns:

Cazi pe pamant impinsa de`o falsa prietenie!

N`are rost sa plangi un regeret n`ar mai conta.

Nu te increde in prieteni
Iti vor doar raul
Cand crezi ca sunt cu tine
Atunci iti dau cu pumnul
Nu te lasa
Orice ar fi
Gandeste-te
Sigur cineva
Iti va arata
Cum sa faci bine
Mergi mai departe
Nu uita...

Prea departe sunt zilele cand zambeam cu prietenii
Si nu inteleg de ce azi tristetea ma cuprinde.
Dintr`odata tot ce am avut fara urma a disparut
Si m-am trezit parasit. Nu-i nimeni langa mine.

Azi mi-am dat seama ca putini dintre cunoscuti imi sunt prieteni cu adevarat... ii pot numara pe degetele de la o mana si ink mi-ar mai ramane loc.