| lollipop_2620 a întrebat:

[FUNDA]hey.am cumparat 2 hamsteri acum 2 sau 3 saptamani.sunt femela si mascul. Dar incep sa se bata.cine mi-ar putea spune ce sa fac cu ei? cineva priceput ma refer

Răspuns Câştigător
| jabbayoda a răspuns:

Tre sa ii separi...altfel se parlesc si se cearta...

3 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Muta-i in custi diferitelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti copil sau nu? oricine ar fi facut asa .logic.io stiu ca am avut.cordaci de aia...aia se parlesc si de geaba sau pe nimic...mmomcca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat prima oara fara si dupa 1 luna am luat si un baiat...prima oara cand i-am pus impreuna s-au batut. am luat un acvariu cu separeu din plasa si dupa cateva luni ( de abia dupa cateva luni am luat acvariul) i-am pus in el si mi s-au parat ok si am luat plasa...de atunci stau impreuna si sunt aproape 4 luni. fata mai chitaie la el da in rest sunt ok