| Dσℓℓу a întrebat:

Funda.Va rog dati`mi aici lista (dati copy, dupa paste) cu notele de la olimpiada la matematica faza pe scoala clasa6 2011...si daca e site cu lista dati`mi si adresa.ca eu n`am excelu si nu merecrying. eventual add la id nebunie_rozz22. daca il downloadati tr acolo dar numai sa nu fie in varianta microsoft word professional 2000.plssss

3 răspunsuri:
| Dσℓℓу explică:

Ba dhaa m`am calificat, ba chiar mi-a zis profa ca am luat cea mai buna notha de la clasa 6... dar nu mi-a zis cat e notha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar deja s-a ţinut faza locală, pe 12 februarie! Înseamnă ca nu te-ai calificat.
Şi sunt foarte puţine şcolile care publică rezultatele de la faza pe şcoală pe internet! Trebuia să fii mai explicită, menţionând numele şcolii, localitatea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreab-o pe profesoară! Ţi-am spus, nu cred că le-a publicat pe internet!