| MaDu222 a întrebat:

FUNDA! vreau nume pentru messenger cu caractere speciale

Ma cheama madalin mi se spune madubig grin

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Http://www.messletters.com/en/ uite un site unde-ti poti face numele tu singur cu caracterele care le vrei :]

9 răspunsuri:
| narcisa_8097 a răspuns:

Mda numele e IaLiAfRuMaSiiCaa te rog funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalyn prostu laughing hah fraere du-te dracu cautati singur FRAER rolling on the floor aka distrus praf Madu rolling on the floor nume de boschet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dany

| dαɴЗ a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

MøĐ€

mдđâ

mАďω

m∂Ðдℓłηм

:* Gasesti mai multe acolo unde ti am dat eu :*

| victor_9138 a răspuns:

Biu stiu da cum le copie ca incerc si nu reusesc

| shtfckup a răspuns:

Scuza-ma cel care l-a facut fraier, sigur numele tau nu e mai frumos! si ti-a cerut sa-l ajuti cu ceva nu sa il critici, site-ul asta nu e pentru tine se numeste Toti pentru unul, iar noi nu suntem cu tine.

| boby_5946 a răspuns:

FUNDA! vreau si eu un nume pentru messenger cu caractere specialebig grin

| Mihai_Dianu_1975 a răspuns:

Numele Felix e la moda?