| Stefan001 a întrebat:

[FUNDAAAAA]Am facut o harta(adica mai multe) cu valve hammer editor dar nu pot sa le joc...stiu sa lucrez cu valve dar nu pot si nu stiu cum sa joc harta.ca atunci cand ii dau run si fac alea imi imi da eroare si nu pot sa le joc...am incercat sa scriu si. bsp dar nimic.VA ROG AJUTATI-MAA!

uitati ce imi da:

** Executing...
** Command: Change Directory
** Parameters: C:\Users\7user\Downloads\Counter-Strike 1.6 Joy-Net

** Executing...
** Command: Copy File
** Parameters: "C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.map" "C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.4\Terminate\Valve editor 3.map"

The command failed. Windows reported the error:
"Sistemul nu poate găsi fi? ierul specificat."

** Executing...
** Command: C:\Users\7user\DOWNLO~1\VALVEE~1.4\tools\qcsg. exe
** Parameters: "C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.4\Terminate\Valve editor 3"

qcsg. exe v2.8 (Jan 31 2000)
---- qcsg ----

************ ERROR ************
Error opening C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.4\Terminate\Valve editor 3.map: No such file or directory

** Executing...
** Command: C:\Users\7user\DOWNLO~1\VALVEE~1.4\tools\qbsp2. exe
** Parameters: "C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.4\Terminate\Valve editor 3"

qbsp2. exe v2.2 (Dec 28 1998)
---- qbsp2 ----

************ ERROR ************
Can't open C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3. p0

** Executing...
** Command: C:\Users\7user\DOWNLO~1\VALVEE~1.4\tools\vis. exe
** Parameters: "C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.4\Terminate\Valve editor 3"

vis. exe v1.3 (Dec 30 1998)
---- vis ----
2 thread(s)

************ ERROR ************
Error opening C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.bsp: No such file or directory

** Executing...
** Command: C:\Users\7user\DOWNLO~1\VALVEE~1.4\tools\qrad. exe
** Parameters: "C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.4\Terminate\Valve editor 3"

qrad. exe v 1.5 (Apr 6 2000)
----- Radiosity ----
2 threads
[Reading texlights from 'C:\Users\7user\DOWNLO~1\VALVEE~1.4\tools\lights.rad']
[1 texlights parsed from 'C:\Users\7user\DOWNLO~1\VALVEE~1.4\tools\lights.rad']

************ ERROR ************
Error opening C:\Users\7user\Downloads\Valve editor 3.bsp: No such file or directory

3 răspunsuri:
| dianafrumusika1 a răspuns:

Cautal on c/users/7urses/downloads sti la ce ma refer

| Florin_9642 a răspuns:

Cs-ul și hammerul trebuie să fie pe aceeași undă [ adică același folder ] iar dacă harta este mare, așteaptă cam 5 min să se compileze

| Florin_9642 a răspuns:

Cs-ul și hammerul trebuie să fie pe aceeași unda [ folder ] și ai răbdare puțin să termine de compilat dacă îți apare fișierul specificat nu este găsit mai bine abandonează