| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! de unde pot descarca Tumbling dice? e pentru samsung cu touch! ma ajutati? dau Fuditza am imi postat intrebarea dar nu am primit raspuns

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La intrebarea ta vin si eu cu o intrebare Tumbling dice este games, videoclip mp4 si simpla melodie mp3! pe care o/il vrei?
1 games
2 video clip mp4
3 melodie mp3
Spune exact ce Samsung ai! si vei primi raspuns! Eu acum am vazut intrebarea ta! BY!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In pagina asta am gasit tot ce inseamna aplicatie java pentru corby
http://gallery.mobile9.com/......es_2964/1/ Daca nu este pe acolo mai caut!

| DaianaN a răspuns:

Pai vreau jocul si am este Samsung corby dar am vazut jocul pe Samsung s5230 dar cred ca pot sa il am si pe corby

| DaianaN a răspuns:

Nu l-am gasit acolo