| MBG a întrebat:

Fundita!
Trimiteti-mi un link de pe youtube sau de unde pot downloada melodia de la Hannah Montana in episodul in care vrea sa isi schimbe stilul vreau melodia cu Hip Hop, era ceva de genul Eu ma numesc Hannah...Hai sa batem palma
fundita

1 răspuns:
| Laurishkutza a răspuns:

Era o melodie de moment, n-ai cum s-o gasesti. Poti doar sa cauti episodul pe net si sa o inregistrezi. Incearca pe www.vplay.com/seriale/hannahmontana. Cred ca asa e. Dar fa cont mai intai. Fundoi? PAce