| Beibii a întrebat:

Fundita. | vreau cele mai frumoase versuri de dragoste | love struck love struck!

Răspuns Câştigător
| Irina_6314 a răspuns:

1- Tot ce'ncerc sa-ti spun e ca am un raspuns. Astept doar vremea can o sa ai,,, o intrebare de pus.straight face

2-"Insa ochii tai se vor pierde in noapte, lasandu-ma pe mine-n urma lor, stiu ca ochii tai vor fi doua soapte.si mi-e foarte dor, mi-e tare dor de ei."

3-"Zambesc,,, chiar daca stiu ca ma poate minti,,, Prefer sa-l cred, decat sa simt ca-l pierd,,,happy"

4-"Poate par un gen de fata banala. Abia acum am invatat ca aparentele inseala."

5-Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna, ramane doar visul ca lumea toata e nebuna,, E un cosmar,,, in mintea mea altă lume`mi creez.viata merge inainte,,, dar continui sa visez.sigh

6-Nu privi in spate, Lasa-n urma tot ce-a fost, Tu incercai sa te ridici. El te tragea in jos. Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti,,, ca tine sunt putine, dar ca el sunt toti!"

7-"Sa poti sa crezi cand unii te inseala, Sa poti sa te ridici cand altii de doboara, SA POTI PASTRA CE ALTII VOR S-ALUNGE, Sa poti sa razi chiar daca sufletul iti plange!"

sper ca te-am ajutat:*:*:*

3 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

Oo -----(numele)
Esti o roza
Iar eu am viroza. laughing (scuze nu m-am putut abtine happy )

| Irina_6314 a răspuns:

Cand*

| Diana_6039 a răspuns:

Stau cu telefonul, astept sa sune
Ma intreb ce m-a atras la tine
Poate cele doua glume bune
Poate nu, poate doar tu