| anonim_4396 a întrebat:

Gata am scapat si de inscrierea la facultate... dupa ce am stat cateva ore la o coada infernala...acum ma pot numi studenta la specializarea "studii de securitate"hee hee din cadrul facultatii de istorie si stiinte politice. cei care ati dat anul acesta bacul pe unde v-ati inscris? happy sau ceilalti...la ce sectii sunteti? tongue

2 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Apai, bafta in continuare!

| julliano a răspuns:

Felicitari si sa te ajute in viata! :* Mie nu mi-a placut niciodata politica happy