| RAY a întrebat:

Hai sa vorbim despre dorintele tale pe luna asta, suferintele din prezent, ce te supara?

37 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sanatos sa fiu si cu spor pentru munca, de atat am e nevoie ca sa fie o luna productiva si cum trebuie.

M-a suparat toata saptamana o masea, cand te doare una ca asta iti cade cerul in cap, e cea mai dureroasa parte a corpului. In rest nu ma supara nimic.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Du-te la stomatolog man,de durere nu scapi, tio poate salva, asa o vei pierde, o masea e un organ, nu ai multe, si eu am avut probleme cu doua de minte

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu-i problema, nu ma mai doare de vreo 2-3 zile, doar periodic imi mai da cate una de o simt, in rest suntem in pace.

Nu mai stiu ce-i ala dentist de ani de zile, n-am avut probleme cu maselele, cred ca de 2 ori m-am dus in toata viata mea la ei.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Si eu cand am fost am stat vreo o ora in operatie

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce ai patit? N-am avut niciodata probleme de genul, nu am un corp sensibil in nicio parte, nu am mai avut probleme de nu stiu cand si nici nu-mi doresc, am fost chinuit in copilarie destul din cauza lor,, m-am calit suficient/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Am avut o masea de minte care crestea aiurea, si ma durea, am avut noroc mare man, prin cineva am cunoscut un italian student care mi-a facut aproape gratis, doua operati, doua masele

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Aia cica e nasoala tare, unii simt dureri cumplite iar altii nici n-o simt cand creste, eu unul o am si nu-mi amintesc sa fi avut probleme cu ea, n-am simtit-o cand a crescut.
Cunosc cateva persoane care aveau falca umflata de la maseaua de minte si stateau zile intregi pe pastile.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mie nu imi este frica de stiinta, de asta o iubesc, dar nu am incredere in toti indioti cu diplome false

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

La mine nu e vorba de frica ci de scarba, am dat o data de o doctora ciufuta rau de tot, brusca aparatele pe mine si se comporta atunci de parca eram cel mai mare dusman, nu i-am reprosat nimic pentru ca voiam sa ies mai repede de acolo iesind analizele la inima bine, iar din clipa aia am jurat ca o perioada mare nu mai calc in spitale, nu stiu cum organismul nu mi-a dat probleme de atunci si am continuat sa ma tin de promisiune, sper sa nu am nevoie de doctori prea curand si sa ma tina sanatatea pana mai incolo cand apar unele probleme cu inaintarea in varsta.

| RAY explică (pentru Drimmero):

In ziua de azi varsta nu este o garantie man, poti muri la orice varsta, daca simti vreo durere du-te la doctor, analize de sange o data la 6 luni

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Niciodata nu a avut varsta o garantie, mereu s-a murit din orice motiv. Nu sunt genul care sa mearga la doctor atunci cand simt o durere, unii deja isi fac CT si alte analize amanuntite spunand ca au cancer, atat de speriati de bombe sunt. Organismul iti va da intotdeauna semnale reale atunci cand ai ceva, nu cred in bolile care nu au simptome, orice boala are semne pentru ca d-aia se numeste boala.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Asa e

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salariul..si ca altii au gasit o chirie mai usor si mai buna ca a mea sad

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Numai stai la camin? cei drept sau scumpit chirile mult in tm

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu mai stau... plus ca la master se schimba rotatia prin camine si nu as prinde decat la cel de 5 persoane ( si nu mai vreau crying ).
Si sunt numai... profitori astia cu agentiile, nu sunt buni de nimic. Numai zile pierdute mi-au facut.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Si ce ai gasit?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai am gasit cu greu anul trecut ceva si acum as fi vrut sa ma mut, dar... imposibil laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

In ce zona bogdy? cat platesti?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

In complex, 200...

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cate camere ai man?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

1, buc, baie, terasa. dar nu prea imi plac conditiile si ce e pe aici.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cam scump man, cati ani mai ai de master?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai in vara incep laughing deci 2.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Man dar tu si muncesti?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da, am mai spus.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Atunci e ok, doar sa lucrezi apoi in ceea ce inveti, esti un baiat harnic, fete mai sunt in complex?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Sunt cu... galeata. Intrii pe policrush, grup pe Facebook si gasesti tot ce vrei laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Am vazut, numa obsedati sexuali, care trateaza fetele ca obiecte sexuale, trist

| RainmakerX a răspuns:

Eu vreau sa-mi perfectionez engleza. (Nu am luat C2 Advanced cat eram in liceu asa ca il vreau acum...)

Si vreau sa mai fac niste cursuri, in principal din sfera IT-management. Mai am multe dorinte dar sunt realist ca nu se vor indeplini anul asta...

| Nirvanaaa a răspuns:

Ce imi doresc luna asta? Sa învăț mai mult decat luna trecuta, ca randamentul e mai slab. Ce ma supara? Nimic caruia sa ii dau importanta, la un momet dat trec toate happy.

| RAY explică (pentru Nirvanaaa):

Ce lucruri inveti?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru RAY):

Anatomie si chimie happy. Dar invat si lucruri utile aflate de la altii, imi place sa trec prin filtrul mintii lucruri bune pe care le vad la ceilalti oameni din jurul meu si care poate vor contribui si la formarea mea ca om daca nu acum, macar pe viitor.

| RAY explică (pentru Nirvanaaa):

Bravo,pe mine ma pasioneaza neurostiinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii,inclusiv eu.

| Henrypericolpublic a răspuns:

O suferinta e ca dupa cum am vorbit ai la capitolul "Sanatate" am avut niste accidwnte cu spatele si am si stat in curent (forțari si lovituri/cazaturi punernice pe care nu stou cum de le-am avut toate intr-o saptamana) si acum ma cam doare, la sala merg greu, eu merg greu si am ramas cu dureri la spate si o stare nu prea buna.
As vrea sa vina Paștele mai repede, sa imi fie sanatoasa familia si eu si sa avem numai bine.

| 0k8 a răspuns:

Tot, vreau sa mor, daca m-ar calca o masina as fi cel mai fericit sa mor sa scap sa dorm toata existenta sa numai fie smecheri care sa faca misto, fete care sa ma ignore sa scap de tot.

| dumnezeu69 a răspuns:

Nimic sunt foarte fericit