| RAY a întrebat:

Hai sa vorbim despre dorintele tale pe luna asta, suferintele din prezent, ce te supara?

37 răspunsuri:
| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Man dar tu si muncesti?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da, am mai spus.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Atunci e ok, doar sa lucrezi apoi in ceea ce inveti, esti un baiat harnic, fete mai sunt in complex?

| RainmakerX a răspuns:

Eu vreau sa-mi perfectionez engleza. (Nu am luat C2 Advanced cat eram in liceu asa ca il vreau acum...)

Si vreau sa mai fac niste cursuri, in principal din sfera IT-management. Mai am multe dorinte dar sunt realist ca nu se vor indeplini anul asta...

| 0k8 a răspuns:

Tot, vreau sa mor, daca m-ar calca o masina as fi cel mai fericit sa mor sa scap sa dorm toata existenta sa numai fie smecheri care sa faca misto, fete care sa ma ignore sa scap de tot.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Sunt cu... galeata. Intrii pe policrush, grup pe Facebook si gasesti tot ce vrei laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Am vazut, numa obsedati sexuali, care trateaza fetele ca obiecte sexuale, trist