cami
| cami a întrebat:

Haideti, sa jucam un joc al imaginatiei.
Cred ca despre fiecare user v-ati format o parere/ un tipar.
Cam cu cine ar semana baiatul/ fata potrivita pentru voi.
(Aveti voie sa dati exemplu, doar pe cineva care-i membru TPU ).
Hai sa va vad acum happy
A, si spuneti si de ce ati facut alegerea asta.

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu am nicio treaba cu nony "la sentimente", el este fratele meu mai marelove struck. dar din cate am "bunghit" eu, cred ca orice fata ar vrea sa aiba un iubit asemanator lui big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu happy Nu m-am ganditwinking

| lia a răspuns:

Criticule, nu este nevoie sa te satisfaci singur, te iau eu laughing rolling on the floor

cami
| cami explică:

Si totusi... Nu spuneti de ce faceti alegerea asta... Doar swetty m-a lamurit.

cami
| cami explică:

Swetty, stai calma nu tu tongue. Ci el sau Bubu happy

cami
| cami explică:

@alexdop2, te cam inseli... De fapt da, nu stiu cum arati, insa ca mentalitate te cam stiu. Nu-ti dai seama, dar aici pe TPU, te dazvalui incet, incet si sigur.
Si nu e numai cazul tau.

| SweetCandy a răspuns:

Clar nony... e dulce... dulce... dulcehee hee

| SweetCandy a răspuns:

Pai normal ca te-am lamurit...doar o sa dau in diabet=)rolling on the floor)

| SweetCandy a răspuns:

Ia stai k nu am inteles?hee hee
hai vreau detalii...

| JustMeFlory a răspuns:

Bro.ma inteleg ff bine cu el. E un tip de treaba! Doar e "iubitu'meu"happy

| alexdop21 a răspuns:

Nu cred ca reusesc sa asociez niste litere si un avatar cu o imagine unei persoane! Cum nici tu nu reusesti sa iti dai seama de cum arat eu din poza sau din ce am scris pana acum pe TPU

| alexdop21 a răspuns:

Bun atunci spune-mi te rog cam ce crezi despre mine si ce fel de om sunt eu?

| Annitu a răspuns:

Poy...nu stiu!
Ba da!winkingStiubig grincu stefffunkyboy (e dragut foc)love struck

| Jupiter a răspuns:

Flav.

| Raul a răspuns:

Unde e inna? my sentimentscrying

| eu_4161 a răspuns:

Pai eu nu m-am gandit, nuam intalnit inca pe nimeni.

| ioanapysycuutata a răspuns:

Nu, multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cu legiuitoarea cred ca ma potrivesc. Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ma aleg pe mine ce are?
Tot membru TPU suntrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia, stii ca am o simpatie fata de tinehappy...nu am sa te lasa la greuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai si tocmai azi m-am trezit fara net cind am ajuns acasa. Ii platesc degaba pe ticalosii aia de la RDS rolling on the floor Bine ca nu m-a uitat Flory, stiam eu ca fac alegeri bunebatting eyelashes